Psychodietetyka i Zdrowe odżywianie

Psychodietetyka i Zdrowe odżywianie

 

Mam na imię Teresa. Jestem Specjalistą do spraw Żywienia oraz Specjalistą Psychodietetyki.
Zajmuję się zawodowo tym, co jest moją największą pasją: zdrowym stylem życia i świadomym odżywianiem. Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach poświęcone żywieniu i suplementacji osób aktywnych fizycznie.

Celem wielu moich Podopiecznych, była redukcja wagi pod okiem specjalisty. Te właśnie spotkania uświadomiły mi, jak powszechnym problemem towarzyszącym jedzeniu jest odczuwanie dyskomfortu i negatywnych emocji. Aby skutecznie wspierać Podopiecznych w wyjściu z błędnego koła odchudzania i osiągnięciu harmonijnej relacji z jedzeniem, zdecydowałam się na kolejne studia. I tak trafiłam na psychodietetykę. Ta dziedzina nauki łączy wiedzę medyczną dotyczącą żywienia z wiedzą psychologiczną. Moją działalność można w skrócie opisać następująco: jako specjalista do spraw żywienia edukuję żywieniowo, formułuję zalecenia prozdrowotne. Natomiast jako specjalista psychodietetyki koncentruję się na odnalezieniu praktycznych sposobów na trwałe wprowadzenie wiedzy teoretycznej w codzienne życie.

Cena konsultacji: od 120 zł (trwa około 60 minut).
Ponieważ z każdą osobą pracuję w odmienny sposób dostosowując formę konsultacji do jej potrzeb, wycena dłuższej współpracy jest indywidualna. Więcej informacji na stronie https://mocbalansu.pl/

Masz pytania lub wątpliwości?
Nie wahaj się, zadzwoń lub wyślij maila.

Gdy prowadzę konsultację, nie odbieram telefonu. Oddzwaniam!
tel. 782 500 230
e-mail: teresa@mocbalansu.pl


 

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Znajdź nas na Facebooku
Powered by Kopage